screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

czarter jachtu Jeziorak, oferta

czarter jachtu Jeziorak, oferta

Interesowałoby mnie czarter w Iławie, ale nie wiem czy w ogóle się tam ktoś tym zajmuje? Korzystaliście już z takiej oferty?

czesterus3

Posty: 2

 
Myślę, że każdy winien spróbować pływania, a Jeziorak akurat się do tego niesłychanie dobrze nadaje. Jeśli ktoś myśli o morzu, ale nie ma doświadczenia to niech da sobie spokój. Doświadczenie trzeba będzie zbierać na jeziorze. Jeśli nam się spodoba to można myśleć dalej. Na wszystko trzeba mieć czas i potrzebna jest wiedza.

klimnny6

Posty: 3

 
Jachty to super pomysł i polecam każdemu. Jeśli nudzą Wam się wakacje na lądzie albo macie dość tłumów to właśnie po jeziorze można będzie pływać. Mnie to odpowiada, ale czy Wam będzie? Tego się dowiecie dopiero, kiedy wsiądziecie na pokład jachtu i pływacie trochę.

gregBard

Posty: 13

 
Dzisiaj jest coraz więcej firm, które zajmują się czarterami, dlatego na pewno odnajdziecie kogoś należytego dla siebie. Wystarczy trochę poszukać propozycji w internecie.

Fiflek

Posty: 3

 
To jest tak, że nie wszystkim się to podoba. Mnóstwo osób napatrzy się na filmy i myśleli, że to wszystko takie niezwykle proste. Tym bardziej, jeśli można mały jacht wynająć bez uprawnień. To jednakże jest woda, wobec tego trzeba uważać, co się robi, aby nie było to niebezpieczne.

Różyczka

Posty: 17

 
My całą rodziną pływamy po jeziorze, dlatego polecam taką formę spędzania urlopu. Na początku nie do końca mi się to podobało, ale teraz nie chce innych wakacji. Zawsze czarteruje na kilka tygodni jacht i spędzamy czas na wodzie. Polecam wszystkim kochającym wodę.

Niciuśś98

Posty: 7

 
Firma zajmująca się wynajem na Jezioraku ma ofertę tutaj https://plywadelko.pl. Są niezmiernie dobrze przygotowani. Proponują nie tylko jachty, ale również motorówki i to bez uprawnień. Mnie ta firma się podoba i spełnia wszystkie moje żądania jak i oczekiwania.

Zdzichu

Posty: 12

 
My braliśmy motorówkę i to bez uprawnień i byliśmy bardzo zadowoleni. Nie znam się na żeglowaniu, dlatego to nie było dla mnie, natomiast pływać motorówką wcale nie było tak trudno. Na początek Wam mogę to polecić żeby zbadać.

miaziol

Posty: 3