screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

normobaria, gdzie szukać ?

normobaria, gdzie szukać ?

Korzystaliście kiedyś z komory normobarycznej? Chce się na taki zabieg zapisać, ale nie wiem czy warto to zrobić?

Wariat

Posty: 2

 
Po operacji nie było mi łatwo dojść do siebie. Zwykłe metody rehabilitacji niewiele dawały. Dopiero po tlenoterapii poczułem się lepiej. Dla mnie jest to najlepsza metoda, aby zregenerować swój organizm i wszystkim mogą to polecić. Przekonacie się, że naprawdę są z tego tylko i wyłącznie same pozytywne efekty.

Mariusz

Posty: 3

 
Znajoma była po chemioterapii i tlenoterapia jest bardzo pomogła. Czuła się o wiele lepiej i dochodziła szybciej do siebie. Chemioterapia wyniszcza cały organizm, dlatego takie zabiegi są bardzo potrzebne i przynoszą najlepsze efekty.

Virgooo

Posty: 24

 
Zabiegi na dotlenianie komórek znalazłem tutaj https://normobaria.net.pl. Mają tutaj specjalną komorę, w której można zabiegi przeprowadzać. Posiadają na to wszystkie certyfikaty i pozwolenia, czyli firma jest w pełni profesjonalna.

Pyszności2

Posty: 26

 
Na takie zabiegi trzeba się będzie zapisywać u specjalistów. Tylko wówczas wszystko będzie ustawione w prawidłowy sposób. Nam chodzi o skuteczność i bezpieczeństwo w jednym.

MiSER

Posty: 8

 
Terapia tlenem jest słynna od dawna i przynosi rzeczywiście niesłychanie idealne efekty. Na pewno należałoby się tym zainteresować, ale wszystkie zabiegi, które są przeprowadzane powinny być pod okiem osób z niesłychanie dużym doświadczeniem.

Augustynnn

Posty: 8

 
Pożądane byłoby wykorzystać każdą metodę na to, aby poradzić sobie z problemami zdrowotnymi. Dotlenienie wszystkich komórek to wyborny sposób na regeneracje. To pomaga nie tylko na stronę fizyczną, niemniej jednak również na psychiczną, zatem pożądane byłoby się takimi zabiegami nieco bliżej zainteresować. Nie są drogie, niemniej jednak są niezmiernie skuteczne.

Czasowy

Posty: 5