screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Czy znacie dobrą firmę która przegrywa vhs ?

Czy znacie dobrą firmę która przegrywa vhs ?

Witajcie, poszukuję firmy albo osoby prywatnej, która jest w stanie przegrać kilka kaset vhs na płyty dvd. Są to dla mnie bardzo cenne nagrania i chętnie wróciłbym do dawnych wspomnień.

Tatusiek4

Posty: 22

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie nasze rodzinne pamiątki, jakie były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, iż można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś zrobić?

Pilnie mi na tym zależy dlatego też proszę o odpowiedzi.

zimek123456

Posty: 16

 
Na paru forach internetowych zalazłem mnóstwo pozytywnych opinii na temat oferty firmy www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem lecz zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica wesela moich rodziców i myślę, że nagranie ich ślubu na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

Yab

Posty: 19

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, iż zajmie to trochę więcej czasu. Oferuje podkręcenie wizualne filmu, barw oraz ścieżki dźwiękowej. Nie potrzebuje dużych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

Facio

Posty: 27

 
Czy udało ci się już może odnaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Element kaset nie jest w dobrym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców zaś nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Jacuś24

Posty: 27

 
Propozycja http://www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście pln jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

koolorek

Posty: 29

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego znaleźć ale może dziś to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca doskonała ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś znalazł coś to proszę podaj dane.

Pulpit

Posty: 16

 
Jeśli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka bo z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Lepsze kolory, jakość oraz ostrość dało znakomity efekt. Pożądane byłoby wydać kilkanaście złoty bo później możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Xaxaos,

Posty: 22

 
Poszukuję podobnej usługi, proszę o polecenie sprawdzonej firmy, która nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało wobec tego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można troszkę naprawić wobec tego też liczę na pomoc profesjonalistów.

KKatia

Posty: 25

 
Witajcie, nie ma obaw znam porządne rozwiązanie waszych problemów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednak kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: http://www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, kilku znajomych korzystało i każdy z nich był zadowolony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę wesela itp. Można przygotować świetny prezent.

yetisize

Posty: 24