screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

sprawdzanie numerów telefonów z UK, poszukuję

sprawdzanie numerów telefonów z UK, poszukuję

Jest jakiś serwis z numerami telefonów, które nas nękają? Chciałbym wszystko zbadać, lecz nie wiem jak się za to zabrać. Niech będzie to jakaś duża baza z telefonami.

kondziu

Posty: 2

 
Nigdy nie odbieram nieznanych numerów. Nie ma znaczenia czy to z Polski czy innego kraju. W ten sposób z bazy nie korzystam, a i zagrożenia dla siebie nie stwarzam.

michrz

Posty: 26

 
Według mnie najlepiej sprawdzać numery telefonów w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk, to bezpieczne miejsce. Znajdziemy tam wszystkie nieznane nam numery telefonów z UK. Dowiemy się gdzie są zlokalizowane i do kogo należą. Można znaleźć o numerach opinie.

woo_oow

Posty: 3

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, jakiego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wówczas działam. Kilka razy uniknąłem problemów.

Joe

Posty: 9

 
Bez problemów można odnaleźć sporo serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a różne nie. Trzeba zbadać taką ofertę i zbadać czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

Gumis

Posty: 2

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były problemy. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Szybko by zapłaciła za to bardzo dużo pieniędzy.

TomekK

Posty: 12

 
Dzięki internetowi można naprawdę w łatwy sposób sprawdzić numery telefonów z UK czy z Polski. Wielu osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, bo w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wtedy zaczynają się poważne problemy finansowe.

jumju

Posty: 17

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Niestety w Polsce nic nie robią, a jeśli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

Dzidzia

Posty: 15