screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Męskie perfumy

Męskie perfumy

Jakich perfum używacie? Chodzi mi o damskie najbardziej, ale w sumie o męskie też bym podpytała, bo nieraz szukam coś dla ojca, wujków w prezencie i totalnie nie wiem co jest okej, a czego nie kupować. Są w sieci dobre sklepy z perfumami które moglibyście doradzić?

labuh 

Posty: 9

 
Warto na pewno pomyśleć o testerze tylko musi być to perfuma od sprawdzonego sprzedawcy. Jeśli znajdzie się uczciwego dostawcę to można za dużo mniejsze pieniądze kupić oryginalny markowy pełnowartościowy zapach.

moccc45

Posty: 16

 
Na pewno jeśli chodzi o perfumy – nie na prezent, a wyłącznie dla siebie to testery są super sprawą. Dużo tańsze a pod względem składu nie różnią się niczym od oryginałów.

Hoteowo24h

Posty: 7

 
Testery są teraz popularne coraz więcej koleżanek z takich perfum korzysta. Ja też planuję prędzej czy później w takie zapachy zainwestować ale póki co mam jeszcze jedno pełne opakowanie z prezentu od meza więc muszę najpierw to zużyć.

Damiano

Posty: 25

 
Nie mogę narzekać na perfumy z drogerii http://testerownia24h.pl. Wszystko super, markowe rzeczy tanio i z szybką dostawą jednocześnie. Powiem szczerze że już nawet wolę kupić perfumy online i mieć z głowy niż stać w drogerii przed połką, wąchać te wszstkie zmieszane ze sobą zapachy a potem jeszcze kolejce swoje odczekać..

Marko

Posty: 24

 
Teraz to popularne są płyny do prania z dodatkiem perfum, ciekawe jak to wygląda odnośnie składu czy rzeczywiście są tam jakieś prawdziwe perfumy czy to tylko taki – chwyt marketingowy :P

NanoPIK

Posty: 26

 
Perfum mam w domu kilka ale i tak ciągle używam Diora i do niczego innego nie jestem w stanie się przekonać...a robiłam kilka podejść żeby zmienić markę to po prostu nie mogę, mój węch innych nut zapachowych nie toleruje.

DobreSlowo

Posty: 13

 
Ja to perfum za dużo nie używam ale już moja żona co chwilę do domu przynosi kolejne o co są w ogóle między nami regularne kłótnie. Bo ona kupuje nowe podczas gdy jeszcze poprzednich nie zużyła..

koolorek

Posty: 29

 
Mam zamiar zamówic sobie w sieci tester perfumy (myślę o Diorze, albo Chanel) ale jeszcze tylko pozostaje znaleźć konkretny dobry sklep i tu mam ból głowy bo tych firm które handlują w sieci testerami są dziesiątki.

Radziu

Posty: 11