screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Sklepy z kosmetykami

Sklepy z kosmetykami

Gdzie można dostać w internetach dobrej klasy olejek jojoba? Szukam czegoś naturalnego, oryginalnego. Jeśli miałybyście jakiś sprawdzony sklep z naturalnymi kosmetykami to będę wdzięczna za namiary. Pozdrawiam ciepło!

Klara323

Posty: 5

 
Co do naturalnych kosmetyków to na pewno E-naturalne ma sporo takich produktów. Choćby maseczki Lynia z Francji można u nich dostać. Sama w ostatnim czasie regularnie stosuję oczyszczającą maseczkę algową z węglem aktywnym. Zabieg trwa parę minut, a przy moich problemach z trądzikiem to oczyszczanie jest super dokładne. Już widzę pierwsze efekty, skóra jest jaśniejsza, czystsza tak wizualnie ale też w dotyku nie czuć takiego przetłuszczania się jak wcześniej.

pawel253

Posty: 18

 
Już jakiś czas się zaopatruję głównie na www.e-naturalne.pl i mogę ten sklep polecić. Mają praktycznie wszystko od kremów, przez olejki, po masła, detergenty i dermokosmetyki. Szybka dostawa, zawsze produkty są profesjonalnie dokładnie pakowane, także nie ma szans żeby się cokolwiek odkręciło i wylało podczas podróży. Z moich ostatnich zakupów tutaj to zwłaszcza olejek jojoba mi się bardzo podoba.

Alibas67

Posty: 23

 
Z chęcią bym wymieniła część kosmetyków na coś lepszego i zdrowszego, ale to się z tego co widzę i wiem wiąże z niemałymi kosztami. Te lepsze produkty potrafią też drogo kosztować często.

urszulka

Posty: 20

 
Na pewno pierwsza rzecz jest taka, żeby się nie sugerować nazwą i opisem tylko przeczytać dokładny skład kosmetyku. To że na etykiecie napisali dużą czcionką – naturalne, to nie znaczy że tak jest w rzeczywiści.

adolort34

Posty: 18

 
Jest teraz moda na naturalne kosmetyki i w sumie to jest akurat dobra moda. Wystarczy raz sobie przeczytać etykietę ze składem dowolnego kosmetyku w drogerii żeby się przekonać do tego, że nie są one zbyt zdrowe.

Strzała

Posty: 24

 
Sporo kosmetyków można sobie samemu w domu wyprodukować. Mi się super sprawdza naturalny peeling z kawy i cynamonu. Nie dość, że super pachnie to jeszcze drobinki kawy tak ścierają naskórek, że aż miło.

Dersei02

Posty: 27

 
Duży wybór naturalnych maseczek algowych mają w sklepie E-naturalne. U nich bym radziła poszukać takich bardziej ekologicznych kosmetyków. Mi na moje przebarwienia bardzo dobrze robi żelowa maseczka z węglem aktywnym. Kosztuje jakieś 20 zł jeśli dobrze kojarzę. Szybko się nakłada, szybko przygotowuje, wystarczy wymieszać dwa składniki ze sobą.

Zeetttt2

Posty: 22

 
Teraz to w ogóle trzeba wszędzie czytać etykiety i datę ważności sprawdzać, nieważne co się kupuje czy są to kosmetyki czy serek topiony. Ostatnio widziałam w tv dziennikarkę która chodziła po marketach i całymi dziesiątkami znajdowała rzeczy z przedawnioną datą ważności.

mustafus

Posty: 14

 
Sama jestem teraz na etapie kompletowania sobie kosmetyków i głównie są to dermokosmetyki. Bardzo bym chciała częściej ze szminki na przykład korzystać ale mam wiecznie tak spierzchnięte usta że szminka po prostu po iluś godzinach zaczyna źle wyglądać. Macie na to jakiś sposób?

benia32

Posty: 15