screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gdzie kupujecie testery perfum

gdzie kupujecie testery perfum

Czy używacie na co dzień oryginalnych testerów perfum i jak oceniacie ich jakość? Czy mają jakieś braki w porównaniu do zwykłych opakowań? Właśnie chcę przeskoczyć na testery ze względu na niższą cenę, ale wolę się zawczasu upewnić.

Posty: 3

 
Mężczyźni powinni tors perfumować, chociaż od tej zasady się coraz częściej odbiega. Sprawdź też koniecznie, czy nie masz uczulenia na składnik perfum. Można się rozchorować, jak źle dobierzesz.

bartek33

Posty: 12

 
Bezzapachowy antyperspirant, ewentualnie wydajny ałun, do tego droższe perfumy i można trochę zaszaleć wizerunkowo.

andrew66

Posty: 11

 
Przede wszystkim perfum należy używać z wielkim umiarem, na wrażliwe części ciała, trochę za ucho i wystarczy.

Bhapo

Posty: 6

 
Na lato możesz zainwestować w perfumy o właściwościach chłodzących, a uwierz, że wiele marek się w tym specjalizuje. Coś z miętą chociażby.

Wiśniak45

Posty: 9

 
Na pewno, jak masz kontakt z klientem to odradzam w ogóle perfumy, ewentualnie coś bardzo, a to bardzo neutralnego, bo można sobie zaszkodzić.

cicusss

Posty: 12

 
Jedna pani w drogerii zdradziła mi sekret, że obowiązujący podział na perfumy męskie i damskie został dość sztucznie wykreowany, aby po prostu zwiększyć sprzedaż. Jeżeli podoba ci się konkretny zapach to nie kieruj się raczej dopasowaniem do płci, tylko jakością.

Michaś

Posty: 12

 
Widziałam perfumy z aromatem alkoholu i przyznam, że całkiem ciekawe, ale raczej dla dojrzałych osób, bo u nastolatków raczej źle się kojarzą.

bruklin187

Posty: 12

 
Dla mnie testery to strzał w dziesiątkę pod warunkiem, że nie robisz z nich prezentu, bo to trochę lipa. Na własny użytek się sprawdzają idealnie. Szukaj jednak sklepów z potwierdzonymi opiniami o oryginalności zapachów, bo z tym naprawdę bywa różnie. Pozdrawiam.

Trener

Posty: 9

 
Na perfumy Lanvin bardzo dobre ceny masz w https://parfumstore.pl/. Kocham markę i praktycznie ich wszystkie rozwiązania. Po prostu zapachy uniwersalne, mocno energetyzujące, czasami relaksujące z poleceniem dla kobiet. Pracuję w obsłudze klienta i wiele razy zbierałem pozytywne opinie o tej marce. Korzystam z testerów, koniecznie oryginalnych, a w tym sklepie dostępne w najniższych cenach na rynku. Nawet na aukcjach, czy prywatnych ogłoszeniach tak tanio nie dostaniesz.

Laleczka

Posty: 5