screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Masło shea - dobry sklep

Masło shea - dobry sklep

Hejka.

Każdy słyszał chyba o olejku jojoba. Chciałabym jednak zapytać czy korzystacie z jakiegoś konkretnego sklepu, w którym jego jakość jest 100% pewna?

oligard

Posty: 20

 
Na rynku dostępne są rozmaite oleje zimnotłoczone kosmetyczne, które mogę Wam z całą odpowiedzialnością polecić. Rekomenduję ich używanie szczególnie wówczas, gdy macie takie zapędy, aby we własnym zakresie stworzyć sobie krem.

Ciapek

Posty: 20

 
Kilka tygodni temu moim priorytetem był właściwy olej migdałowy.

Znajoma podsunęła mi sklep http://zielonyklub.pl/olej-migdalowy.html, który okazał się najlepszym z wszystkich, które widziałam. Rzeczowo opisana oferta, informacja o okresie wysyłki. Dokonałem u nich zamówienia, jakie zostało nadspodziewanie prędko zrealizowane.

Polecam!!!

codePerformance

Posty: 12

 
W sumie dopiero niedawno zainteresowały mnie składniki kosmetyczne, które mogą pozwolić mi na tworzenie własnych mikstur. To unikalne kosmetyki, których naturalność nie podlega żadnej dyskusji. Skłaniam się ku temu, aby zamówić po raz pierwszy w życiu takie składniki i przetestować się w roli osoby tworzącej kosmetyki na własne potrzeby :)

Jasio

Posty: 19

 
W sumie dopiero niedawno zainteresowały mnie elementy kosmetyczne, jakie mogą pozwolić mi na tworzenie własnych mikstur. To unikalne kosmetyki, których naturalność nie podlega żadnej dyskusji. Skłaniam się ku temu, aby zamówić po raz pierwszy w życiu takie elementy i przetestować się w roli osoby tworzącej kosmetyki na własne potrzeby :)

Booss23

Posty: 19

 
Stosuję regularnie masło shea i widzę bardzo pozytywne rezultaty. Moja skóra jest wyraźnie lepiej nawilżona, podrażnienia występują zdecydowanie rzadziej i prościej się goją, a ponadto mam pewność, że kosmetyk jest bezpieczny, ponieważ w 100% naturalny.

namok

Posty: 21

 
Również mogę polecić olejek jojoba wszystkim osobom, które walczą na co dzień z trądzikiem lub zmagają się z łysieniem bądź łupieżem.

Wydaje mi się, iż to jeden z tańszych, a jednocześnie ponadprzeciętnie poprawnych sposobów na łagodzenie podrażnień skóry, a także wzmocnienie włosów. Pożądane byłoby przetestować.

Torbunie24

Posty: 27

 
W sumie niedawno dowiedziałam się o tym, że olej kokosowy można stosować podczas masażu ciała. Zdecydowałam się na to, aby sięgnąć z takiej możliwości i przyznam szczerze, że byłam niezwykle zadowolona z rezultatów. Taki masaż zapobiega infekcjom skóry.

dertumer45

Posty: 15