screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

domki Łagów, gdzie warto ?

domki Łagów, gdzie warto ?

Czy ktoś wynajmował już domki w Łagowie? Widziałem, że to super miejsce, ale nie wiem czy warto spędzić tam swoje wakacje?

dermin67

Posty: 1

 
Korzystałem z domków w Łagowie i jestem niezmiernie zadowolony. Domki były niezmiernie dobrze wyposażone, wobec tego miałem lepiej niż w domu. Polecam to miejsce i takie domki, albowiem będziecie z nich niezmiernie zadowoleni.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Myślę, że Łagów to dobre miejsce na wakacje. Nie trzeba się martwić o tłumy, ale za to mamy tam bardzo wyjątkowy klimat. Byliśmy tam dwa lata temu i byliśmy bardzo zadowoleni. Z wynajęciem domków nie było problemów, ale trzeba się spieszyć, bo zainteresowanie takimi noclegami jest z roku na rok coraz większe.

labuh

Posty: 5

 
Korzystałem z domków w Łagowie i jestem bardzo zadowolony. Domki były bardzo dobrze wyposażone, dlatego miałem lepiej niż w domu. Polecam to miejsce i takie domki, bo będziecie z nich bardzo zadowoleni.

Miluśkooo2

Posty: 7

 
Domki według mnie są super. Nie lubię mieszkań czy apartamentów. Domek to pełna swoboda. Można spędzić tam czas, można wyjść i posiedzieć na zewnątrz. Trudno byłoby odszukać niezwyklej komfortowe miejsce do spania. Jeżeli jeszcze domek jest niezwykle dobrze wyposażony i ma klimatyzację to lepiej już być nie może.

derums3

Posty: 7

 
Oferty z domkami na wynajem w Łagowie odszukacie na https://przystanlagowek.pl. Jest to miejsce niespotykane i bardzo sławne. Domki mają klimatyzację, Internet i pełne wyposażenie, czyli to, co jest każdemu dzisiaj konieczne.

TomekK

Posty: 4

 
Dzięki internetowi wszystko można będzie dziś odnaleźć. Trzeba tylko dokładnie przejrzeć przygotowane oferty. Jest tego dużo, natomiast jeśli zbyt długo czekamy z rezerwacją to tych ofert mamy coraz mniej. Trzeba się spieszyć i rezerwować już teraz miejsce do spania.

Różyczka

Posty: 5

 
My byliśmy już w wielu miejscach, ale Łagów ma to coś w sobie, co nam się podoba. Cisza i spokój, a do tego bardzo dużo atrakcji w okolicach. Myślę, że to jest właśnie to, na co każdy zwraca uwagę. Wtedy nie będzie nam się nudziło nawet, jeśli nie będzie zbyt dobrej pogody.

ireczuś34

Posty: 24