screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Czy można odnowić starą lampę?

Czy można odnowić starą lampę?

Bardzo pilnie poszukuje sklepu ze starociami, mój wujek bardzo się nimi pasjonuje natomiast za dwa tygodnie ma urodziny więc najlepszym dla niego prezentem będzie kupno starej lampy. jeśli wiecie gdzie znajdę taki sklep to będę wam niezwykle wdzięczna za informacje. Czekam z niecierpliwością.

Pozdrawiam i dziękuję.

Krzysio

Posty: 20

 
Cześć, najlepszym rozwiązaniem na odnowienie żyrandola będzie oddanie go do archiwum – jest to sklep, który zajmuje się typowo antykami, sprzedaje je, odnawia, przeprowadza renowacje. Na stronie http://www.archiwumlamp.pl znajdziecie wszystkie niezbędne wam informacje.

Polecam go wszystkim moim znajomym.

ciumar1

Posty: 29

 
Witam, niesłychanie zależy mi na zakupie starego żyrandola, lecz nie mam pojęcia gdzie go znajdę, niesłychanie liczę na waszą pomoc, jeśli możecie to niesłychanie proszę wypowiadajcie się na dany temat i doradźcie mi w danej sprawie, będę gigantycznie wdzięczna.

Dziękuje z góry wszystkim serdecznie.

Dr-House

Posty: 23

 
Witam, ja swoja lampę odnawiałam w sklepie „archiwum” i jestem bardzo zadowolona z efektów, i bardzo polecam go wszystkim moim znajomym i rodzinie albowiem uważam, iż to najlepszy sklep gwarantujący fachowe usługi i najwyższą jakość w bardzo przystępnych cenach. Zarówno sprawdźcie sami.

Pozdrawiam gorąco.

tubbytimmy1

Posty: 24

 
Cześć, niezwykle zależy mi na zrobieniu pięknej lampy, to znaczy na odnowieniu jej ponieważ jest już stara i źle się prezentuje. Szkoda mi ją jest wywalić ponieważ to pamiątka po prababci. Może znacie jakiś porządny sklep, który oferuje takie usługi? Czekam z niecierpliwością na wsze informacje.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

rumcajs82

Posty: 35

 
Hejka, jestem wielkim fanem staroci dlatego wiem jaki sklep jest najlepszy, korzystam ze sklepu „archiwum” albowiem tam idzie nabyć najlepsze rzeczy w niesłychanie przyzwoitych cenach. Polecam go wszystkim serdecznie. Informacje na jego temat znajdziecie na stronie internetowej www.archiwumlamp.pl.

Pozdrawiam.

22elzo

Posty: 24

 
Dzień dobry, niezwykle pilnie poszukuje dobrej i doświadczonej osoby, która odnowi mój stary żyrandol, chciałbym aby to było zrobione w niezwykle rozsądnych pieniądzach lecz zależy mi również na profesjonalizmie danej osoby, aby odnowa była zrobiona w pełni jak na leży.

Proszę was niezwykle o informacje, czekam z niecierpliwością.

Zlomex

Posty: 21