screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Co myślicie o sklepach ogrodowych w Internecie?

Co myślicie o sklepach ogrodowych w Internecie?

Dzień dobry, niezmiernie pilnie potrzebuje strony internetowej, która dotyczy kupna krzewów i kwiatów. Będę niezmiernie wdzięczna za informacje na ten temat. Podrzućcie mi link do danej strony jeżeli takowy posiadacie. Proszę serdecznie o informacje.

Dziękuję niezmiernie.

Domeczek3

Posty: 17

 
Dzień dobry, czy wiecie gdzie można zakupić niesłychanie idealne i rzadkie gatunki roślin? Moja córka niesłychanie lubi rzadkie okazy więc chciałam jej zamówić jakiś piękny kwiat na urodziny taki aby nadawał się do posadzenia w ogródku. Liczę na wsze rady, serdecznie będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, dziękuję z góry, pozdrawiam.

de99ial

Posty: 31

 
Czesć!

Jeśli szukacie najlepszego sklepu internetowego to mam dla was perfekcyjny zaś mianowicie http://www.gardenpark.com.pl, korzystam z usług tego sklepu od dużo lat i jestem w stu procentach zadowolona. Polecam go wszystkim znajomym i mojej rodzinie. Niezwykle dobra jakość produktów.

Polecam serdecznie. Do usłyszenia..

MangoOo

Posty: 24

 
Dzień dobry, jestem ogrodnikiem od sporo lat, zimuje się wieloma ogrodami, chciałbym poszerzyć moja różnorodność roślin, dlatego poszukuje sklepu, który posiada niezmiernie rzadkie gatunki roślin. Rośliny winny być niezmiernie dobrze przechowywane w okresie transportu, czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

tomeix

Posty: 32

 
Witam, bardzo proszę o informacje na temat jakiegoś sklepu internetowego, który zajmuje się sprzedaż kwiatów i krzewów, zakładam w tym roku ogródek i pragnę aby był nadzwyczajny. Niezwykle proszę o informacje, bowiem już niebawem trzeba zacząć sadzić pierwsze roślinki, dziękuję wszystkim, którzy mi postanowią pomóc.

Nabavoimb

Posty: 18

 
Cześć, nie mogę odnaleźć należytego sklepu z roślinami, koniecznie potrzebuje zamówić kwiaty natomiast nie mam skąd, polećcie mi jakiś niezwykle dobry sklep na którym się nie zawiodę. Bardzo liczę na wszą pomoc i czekam z niecierpliwością na rady, piszczcie w komentarzach, dziękuję i pozdrawiam.

BAsd7

Posty: 26