screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Airmax Internet Opinie, gdzie warto ?

Airmax Internet Opinie, gdzie warto ?

Korzystaliście z Airmax Internetu? Jeśli tak to dajcie mi znać czy ta firma jest godna zainteresowania? Czekam na Wasze odpowiedzi.

Zlomex

Posty: 1

 
Przez ostatnie dwadzieścia lat korzystałem z bardzo różnych ofert i wiem, że trzeba wybrać firmę, która jest wiarygodna i która ma bardzo dobre opinie. Nie kierujemy się jedynie tym, aby cena była niska, a prędkość wysoka. Mało znana firma nam nie zapewni prędkości, jaką mamy w umowie i trzeba mieć tego świadomość.

Tajmniczy45

Posty: 5

 
Internet jest niezbędny w domu i w pracy, dlatego firm, które go dostarczają jest coraz wiecej. Którą wybrać? Opinie sprawdzamy, lecz i sprawdzamy samą ofertę. Po co przepłacać za coś, co ktoś inny może mieć o mnóstwo taniej.

Złoty

Posty: 10

 
Widziałem gdzieś reklamę firmy, jaka zajmuje się Internetem i ma światłowód. To jakaś Polska firma, czyli powinna być wiarygodna. Jeśli natrafię jeszcze raz na tę ofertę to dam Wam znać, co to za firma. Na pewno będą mieć tam jakieś namiary na siebie i je podeśle wszystkim.

Black_Riot

Posty: 2

 
Z tego, co mi wiadomo to dostawców jest niesłychanie sporo. Nie każdy jest dobry w tym, co robi, dlatego zawsze wybiera się znacznie większe firmy. One mają infrastrukturę i specjalistów, którzy w razie, czego usuwają szybko awarie.

shalafi

Posty: 25

 
Opinie o firmie są bardzo ważne, dlatego trzeba to sprawdzać. Zawsze od tego zaczynam i dopiero później sprawdzam czy mają takie abonamenty, jakie są dla mnie najlepsze.

Fiflek

Posty: 8

 
O oferowanym poprzez Airmax internecie informacje macie tutaj https://operatorzy.net.pl/opinie/AirMAX-internet-opinie. Firma według mnie jest wiarygodna, wobec tego skorzystam z ich całej oferty, bowiem się niesłychanie opłaca.

minus56

Posty: 3

 
Z tego, co mi wiadomo to dostawców jest bardzo dużo. Nie każdy jest dobry w tym, co robi, dlatego zawsze wybiera się znacznie większe firmy. One mają infrastrukturę i specjalistów, którzy w razie, czego usuwają szybko awarie.

Gosienka54

Posty: 12