screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

złote sztabki

złote sztabki

Czy znacie jakiś serwis oferujący złote sztabki?

Saagerrak

Posty: 1

 
Rzeczywiście przy złocie ważne będzie źródło, cena wiadomo również będzie ważna, ale w dużej mierze trzeba jednak wybierać miejsce gdzie się kupuje.

Wariat

Posty: 7

 
Przy inwestycjach w złoto trzeba będzie mieć pewność źródła zakupu. Pod tym katem warto wybierać jakieś wyspecjalizowanej firmy.

xirgan

Posty: 15

 
Złoto kupisz w wielu miejscach, ale na pewno dobrze będzie jak źródło będzie pewne, nie będzie trzeba się obawiać o to jaka będzie jego jakość.

andrew66

Posty: 13

 
Jak szukasz złota inwestycyjnego to sprawdzaj jakość i źródło, by mieć pewność, że jest to produkt odpowiedniej jakości. Wydatek jest spory więc trzeba mieć gwarancje, że będzie właściwy.

Rico

Posty: 3

 
Sprawdzaj jakość złota, to kluczowa kwestia, którą trzeba mieć na uwadze, musi być właściwie zabezpieczone, chronione przed utlenianiem.

alibaba

Posty: 13

 
Szukaj miejsc, gdzie mają gwarancje jakości złota i odpowiednie certyfikaty. Właśnie to co będzie najważniejsze to mieć gwarancje, że jest pewne źródło jeśli chodzi o dostęp do złota i jakość tego kruszcu będzie jak najlepsza.

ciumar1

Posty: 11

 
Najważniejsze by złoto było odpowiednio zabezpieczone przed utlenianiem, żeby zachowało czystość i doskonały wygląd więc szukaj z profesjonalnych ofert, gdzie wiadomo że zajmują się typowo inwestycyjnym kruszcem.

MiSER

Posty: 8

 
Zobacz sobie tutaj: - https://mennica24.pl/zloto-inwestycyjne/pakiety-inwestorskie.html – od 1 grama aż po kilogram ;) Zależy jaki kto ma budżet.

uluszka

Posty: 4

 
Duży wybór sztabek masz w mennica24.pl, również jeśli chodzi o monety mają ich dużo w ofercie. Sprawdź sam i jak będziesz mieć pytania, to przecież zawsze możesz do nich zadzwonić.,

kadajo

Posty: 3