screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

my cafe przepisy, jaki adres?

my cafe przepisy, jaki adres?

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, która wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie bardzo się na tym znam.

Malinka Moja

Posty: 1

 
Gram w my cafe od dawna i mam wysoki poziom. Żeby osiągnąć takie efekty trzeba na grze się bardzo dobrze znać i trzeba na granie poświęcić dużo czasu.

TomekK

Posty: 4

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której w wielu przypadkach korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

joasia

Posty: 19

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, niemniej jednak nie za niesłychanie mi szło. Może, zatem iż nie mam zbyt dużo czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

Worms

Posty: 5

 
Gier jest niesłychanie mnóstwo, niemniej jednak akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i powoduje mi to dużo przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się bez wątpienia skupić, trzeba korzystać z poradników, niemniej jednak z biegiem czasu takie granie jest o dużo łatwiejsze. Można uzyskiwać o dużo doskonalsze efekty własnej pracy.

Kwatuszek

Posty: 6

 
Gra wygląda faktycznie ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, zatem nie zaszkodzi żeby zbadać czy ta spełni moje oczekiwania.

Gubomilaa

Posty: 5

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bo gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, że można tam znaleźć mnóstwo poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

sertus

Posty: 5

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i wiele innych. Im dłużej się gra tym więcej się o takiej grze wie, dlatego warto korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w łatwy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o wiele lepsi niż teraz.

bartek33

Posty: 10