screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

strony internetowe Łódź, gdzie ?

strony internetowe Łódź, gdzie ?

Warto stworzyć stronę firmową, jeśli się ma jednoosobową działalność gospodarczą? Namawiają mnie do tego, ale nie za bardzo wiem, co robić? Co mi możecie doradzić?

FalaSmiechu

Posty: 1

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, zatem zastanówmy się czy są potrzebne? Na pewno są, natomiast trzeba stworzyć taką stronę, która jest przyjazna dla naszego klienta, albowiem wtedy o dużo chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się odnajduje.

johncena67

Posty: 12

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic wiecej. To przynosi rzeczywiście duże zyski.

TomekK

Posty: 15

 
Strona to podstawa. Może być prosta albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, dlatego trzeba się zgłosić do firmy, która strony wykonuje na zamówienie.

Mr Frog

Posty: 5

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

Januszek

Posty: 2

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeżeli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe szanse na znalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, niemniej jednak z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w kilku językach.

czester3

Posty: 17

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bowiem była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Mnóstwo za nią nie wydałem, ale między okresie poprzez te wszystkie lata bardzo sporo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

Robuś

Posty: 28

 
Firmę o stron www w Łodzi znajdziecie na https://www.icp.info.pl. Polecam skorzystać z tej oferty, bo naprawdę znają się na tym, co robią. Mnie bardzo pomogli i stworzyli super stronę www.

TomekK

Posty: 7

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi naprawdę duże zyski.

jkiolek56

Posty: 10

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, ale między czasie przez te wszystkie lata bardzo dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

89ostry89

Posty: 4