screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Sprzęt dla salonów piękności, co polecicie ?

Sprzęt dla salonów piękności, co polecicie ?

Cześć. Jak Waszym zdaniem powinno zostać zaplanowane wyposażenie salonu fryzjerskiego? Macie jakieś sprawdzone rady, które zdały egzamin w praktyce?

zimosik6

Posty: 12

 
Do tej pory zaledwie raz miałem do czynienia z koniecznością załatwienia wyposażenia gabinetu kosmetycznego. Okazuje się, iż niebawem może będę miał kolejną okazję, ponieważ moja narzeczona planuje uruchomienie kolejnego gabinetu w naszym mieście.

pawel253

Posty: 10

 
Do tej pory zaledwie kilkukrotnie zamawiałem sprzęt do salonu fryzjerskiego. Na szczęście awarie nie są zbyt częste, dzięki czemu urządzenia potrafią działać poprzez lata.

Aweer56

Posty: 21

 
Mój nowy biznes zmusza mnie do tego, abym zainwestował w sprzęt dla salonów piękności. Mam nadzieję, iż uda mi się wyrobić w planowanym budżecie finansowym.

zimek123456

Posty: 16

 
Do tej pory zaledwie kilkukrotnie zamawiałem sprzęt do salonu fryzjerskiego. Na szczęście awarie nie są zbyt częste, dzięki czemu urządzenia potrafią działać przez lata.

oligard

Posty: 20

 
Raz kupiłem sprzęt w tym sklepie: http://spashop.com.ua/. Teraz nie mam wątpliwości, iż w przyszłości sprzęt dla salonów piękności będę kupował właśnie tam :)

Sylfa

Posty: 12

 
Zaopatrywałem się w niezbędne wyposażenie dla kosmetologii do gabinetu, w którym swoje usługi świadczy moja żona. Powiem szczerze, że poszukiwania najlepszych cenowo ofert zajmują sporo czasu.

hybris4

Posty: 22