screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Mikropigmentacja, który gabinet polecacie

Mikropigmentacja, który gabinet polecacie

Jakie zabiegi kosmetyczne polecacie kobiecie po czterdziestce, pracującej, bez czasu dla siebie. Porobiły mi się straszne zmarszczki. Wygląd już nie ten, ale trochę pieniędzy mam i chciałabym w siebie zainwestować.

Możecie polecić dobrą specjalistkę?

Hunka

Posty: 14

 
Ja nigdy nie byłam zwolenniczką zabiegów kosmetycznych. Kupiłam jednak kiedyś bon na peeling medyczny, a później zadowolona usunęłam zmarszczki kwasem hialuronowym.

Powiem wam, że przez rok był super efekt. Później musiałam powtórzyć, ale to się mocno opłaca. W tym czasie odrzuciłam standardowe, chemiczne kosmetyki. Cera się odświeżyła maksymalnie.

Złoty

Posty: 25

 
W Polsce najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne to peeling chemiczny, mikrodermabrazja diamentowa i wygładzenie zmarszczek kwasem hialuronowym. U mnie w biurze, np. połowa kobiet ma makijaż permanentny. Zupełnie inny wygląd cery i podobno brak powikłań, jeżeli skorzystasz z dobrego gabinetu.

Zbyszek

Posty: 34

 
Hej, ja byłam też sceptycznie nastawiona do różnych zabiegów kosmetycznych, szczególnie tych mocniej ingerujących w strukturę skóry, np. makijaż permanentny czy wypełnianie zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego.

Dopiero pani Ania z gabinetu www.bel-viso.pl wyjaśniła mi krok po kroku przebieg zabiegów, wyjaśniła na czym polegają, fantastycznie mnie przyjęła. Liczy się u niej skuteczność. Nie oszczędza na materiałach.

Marko

Posty: 17

 
Jeżeli szukasz czegoś na terenie Gdańska polecam serdecznie gabinet www.bel-viso.pl.

Pytaj o panią Anię. Specjalizuje się w makijażu permanentnym, powiększeniu ust i wypełnia znakomicie zmarszczki kwasem hialuronowym. Sterylne środowisko i gwarantowana skuteczność bez powikłań. Odwiedzam gabinet, kiedy tylko oszczędzę trochę pieniędzy.

Mariusz

Posty: 23

 
Jeżeli trafisz na najlepszej jakości kwas hialuronowy to jego trwałość utrzyma się do kilkunastu miesięcy. Często do osiemnastu. Nie mieć zmarszczek przez tak długi czas to fantastyczne uczucie warte wydania każdych pieniędzy.

eserved

Posty: 21

 
Najlepsze efekty powiększania ust miałam w www.bel-viso.pl.

Wrócę tam na pewno. Musisz jednak wcześniej zarezerwować wizytę, bo gabinet jest naprawdę mocno oblegany. Mogę powiedzieć dwie rzeczy. Staranność i wynik to główne cechy wizyty w Bel Viso. Polecam, bo na pewno będziesz zadowolona :) Możemy nawet się razem umówić, jeżeli mieszkasz w Gdańsku.

Czarek

Posty: 20

 
Pracuję w gabinecie kosmetycznym i wiele kobiet narzeka, że muszą chodzić na zabiegi, bo boją się używania tańszych kosmetyków. Teraz lepiej zainwestować w droższy zabieg odświeżenia cery niż ryzykować tanimi wynalazkami z drogerii.

Cybooor

Posty: 21

 
Mi w gabinecie mówiono, że kwas hialuronowy zadziała dłużej, jeżeli dobrze się prowadzisz, dbasz o zdrowie. To naprawdę działa, bo kwas hialuronowy ciało naturalnie wytwarza, tylko wraz z wiekiem jego ilość zanika. U kobiet to duży kłopot.

tefal100

Posty: 28

 
Wizyta w SPA na kilka dni jest super. Jak dla mnie to najlepszy urlop. Oczywiście warto jechać w kilka osób. Wtedy znacznie taniej wychodzi.

Zobaczysz wtedy, co najlepiej na ciebie działa :)

pawelbin

Posty: 21