screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Endermologia integral, gdzie się udać?

Endermologia integral, gdzie się udać?

Witam jaką kosmetyczkę z Rzeszowa polecacie. Chodzi mi o makijaż na wesele, koniecznie musi więc być profesjonalny :)?

Wiśniak45

Posty: 9

 
Uważam z własnego doświadczenia, że my panie za rzadko korzystamy z takich jakościowych zabiegów. Dlatego co niektóre z nas podchodzą do nich jak do jeża :) Nie tak dawno przekonałam się o skuteczności mezoterapii ampułkami. Świetna sprawa. Nie wyobrażam sobie tylko domowych sposobów.

Wacław

Posty: 23

 
U mnie po fotodepilacji już po pierwszym zabiegu było widać efekty. W sumie to trzeba zrobić tak jak zalecają w seriach, lecz wyższe to od maszynki ;) Moje zadowolenie teraz nie ma granic. Dziewczyny nie ma się nad czym zastanawiać, tym niezwyklej że jest to bezpieczny zabieg, który w ogóle nie boli :) Czuję się teraz o wiele lepiej. Golenie, woskowanie, kremowanie to istna udręka.

joasia

Posty: 19

 
Też polecam – usuwanie blizn laserem w tym gabinecie w rzeszowie jest mega skuteczne. Po trądziku ani śladu. Najlepiej jak najwcześniej zabrać się za takie sprawy, wtedy efekty są od razu. Nie trzeba ponawiać zabiegów.

emkaer

Posty: 22

 
Świetnie, że można gdzieś wyrazić swoją opinię, bo bardzo cenię sobie opiekę kosmetyczną tego salonu kosmetycznego w Rzeszowie, na którego tu temat:) ceny nie są aż tak wysokie, za to wysoka jest jakość. Polecam wszystkim przedstawicielkom płci pięknej.

Warszawiak

Posty: 17

 
Jak na taki renomowany gabinet kosmetyczny w Rzeszowie mają całkiem atrakcyjne ceny. Myślałam, iż mają drożej, fajnie iż ceny są na stronie i od razu można ocenić koszt zabiegu. Weselę się, bo najprawdopodobniej się tam wybiorę.

Jermeri

Posty: 19

 
Jeśli zależy wam na profesjonalnych i bezpiecznych zabiegach odmładzających skórę, to polecam laser frakcyjny. Tutaj z powodzeniem można korzystać z każdego zabiegu, bo to sprawdzony gabinet http://www.pracowniawdzieku.pl/laser1.htm. Też długo szukałam dobrej kosmetyczki, dlatego wiem, co to znaczy nie wiedzieć, gdzie się udać. To miejsce szczerze polecam.

wisła1905

Posty: 8

 
Taki zabieg mezoterapii przyda się każdemu rodzajowi skóry. To salon kosmetyczny w Rzeszowie, który oprócz tego ma w swojej ofercie jeszcze sporo innych cennych :) Jak dla mnie to bardzo skuteczna metoda na odmładzanie skóry.

Dersei02

Posty: 27

 
No właśnie najlepiej przekonać się na własnej skórze, byleby nie była jednak już taka żeby jej się nie dało uratować :D Też zwlekałam decyzję, aż w końcu wybrałam się na profesjonalne usuwanie cellulitu do salonu kosmetycznego. To całkiem inna bajka, niż stosowania 3 razy dziennie kremów, katowanie się ćwiczeniami. Każda dziewczyna mająca ten problem powinna pomóc sobie w ten sposób.

Yuri20

Posty: 16

 
Sama martwię się o swoje blizny. Wiem, że takie zabiegi są skuteczne, ale nie bardzo mam jak na razie fundusze na coś takiego ekstra. Wiem, że laser frakcyjny nie ma sobie równych. Jednak muszę jeszcze trochę poczekać, żeby w końcu skorzystać z jego dobroczynnej mocy :)

Sarenka

Posty: 14