screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

rolety dzień noc tychy, gdzie warto ?

rolety dzień noc tychy, gdzie warto ?

Kto oferuje w Tychach rolety materiałowe? Chciałbym porównać różne oferty i wybrać coś, co mi się najbardziej spodoba.

wieszdo87

Posty: 1

 
Z tego, co wiem to bez problemów można odnaleźć oferty z tanimi roletami w Katowicach, zatem nie trzeba tutaj nawet pytania zadawać. Trzeba się rozglądać i uważnie słuchać reklam, a wówczas szybko można będzie trafić na taką firmę, jaka ma super ofertę dla nas.

@_yyy111

Posty: 15

 
Sprawdźcie sobie rolety w Katowicach na stronie https://www.atol.net.pl/pl/oferta/1,rolety-zewnetrzne.html. firma ma rolety zewnętrzne i wewnętrzne, dlatego każdy coś dla siebie prędko dopasuje.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Zamówiłem plastikowe okna z Katowic i firma wszystko dla mnie wykonała. Oczywiście były to okna z montażem, bo nie mam zamiaru tego robić sam. Na tym trzeba się znać i trzeba mieć na to czas. Wolę dopłacić i mieć kompletną usługę. Tym bardziej, że tak naprawdę wcale to nie kosztowało tak dużo jak niektórym się mogło to wydawać.

Sarenka

Posty: 6

 
Mam rolety z Tych od firmy, która jest obecna na rynku od mnóstwo lat. Jestem niezwykle zadowolony, bo nie spodziewałem się, że rolety tyle wytrzymają. Kasetowe rolety jak dla mnie są najlepsze i jednocześnie są najtańsze.

namok

Posty: 8

 
Miałem na miary na firmę, która ma w Katowicach rolety, ale nie mogę obecnie tego znaleźć, mieli wszystkie rodzaje rolet, dlatego dopasowanie czegoś dla siebie nie sprawiało żadnych problemów. Ceny też były niskie.

alilcjaa

Posty: 7

 
Montowałem rolety zewnętrzne z Tych i jestem bardzo zadowolony. Firma ma rolety różnego typu. Można wybrać różne systemy, zatem trzeba to zbadać, aby się przekonać, który model jest dla nas stosowny. Roleta zewnętrzne to zabezpieczenie poprzez złodziejami i warto ją mieć.

alus

Posty: 3

 
Testowałem różne rozwiązania, ale jak dla mnie oferty z roletami dzień noc z Tych to coś, co warto wybrać. Niskie ceny, ale i wysoka, jakość wykonania to oferta dla nas.

Wiśniak45

Posty: 9