screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Hosting www pod sklep online

Hosting www pod sklep online

Dzień dobry.

Moi współpracownicy wymagają licznych kont pocztowych, co biorę pod uwagę wybierając hosting. Która z firm będzie w stanie spełnić moje oczekiwania?

VamnHopeHom

Posty: 18

 
Hej.

Kilka dni temu znajomy poprosił mnie, aby wybrać hosting www. Do tej pory sam korzystałem z jednej sprawdzonej i dość drogiej firmy, ale szybko przekonałem się, że i ja mogę mieć zdecydowanie tańsze usługi, które będą stały na tym samym poziomie. To był bodziec do tego, aby zrealizować zmiany.

Kowalski

Posty: 17

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla posiadaczy stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania gigantycznych sum pod warunkiem, iż nasze serwisy nie generują olbrzymiego ruchu. W przeciwnym przypadku hosting może okazać się niewystarczający, a konieczny będzie serwer dedykowany.

Andzia

Posty: 19

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się znaleźć, choć nie mogę powiedzieć, że to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a także czas odpowiedzi supportu. Myślę, że każdy, kto chce właściwie wydać pieniądze powinien tak zrobić!

HalskiPol

Posty: 17

 
Cześć.

Chciałem napisać krótko o swoich doświadczeniach, jakie nabyłem wybierając hosting. Przede wszystkim weźcie pod uwagę, jakie oprogramowanie służyło wam do zarządzania zasobami w poprzednim hostingu, bo w przeciwnym wypadku może Wam być trudno się przyzwyczajać.

BAsd7

Posty: 26

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, że wybór nie był bezproblemowym zadaniem szczególnie, gdy wypisałem sobie kryteria, które będę brał pod uwagę, niemniej jednak ostatecznie udało się.

youmakeme

Posty: 20