screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

piany pur

piany pur

Jakie polecicie rozwiązania jeśli chodzi o izolację, czy pianka PUR będzie dobrą opcją? A jeśli tak to jaką markę wybraliście jeśli chodzi o natrysk? Jeśli możecie coś pod tym kątem polecić, macie wykonawcę, który będzie faktycznie gwarantował wysoką jakość izolacji to dajcie znać.

Zygzaczek3

Posty: 1

 
Jak będziesz miał dobrze wykonany natrysk pianki to na pewno będzie to taki materiał, z którego będziesz zadowolony, bo pod kątem zachowanej izolacji świetnie się będzie sprawdzać. Więc takich propozycji staraj się szukać.

suderuss3

Posty: 7

 
Szukaj kogoś kto ma doświadczenie jeśli chodzi o wykonywanie izolacji a jednocześnie będzie w stanie zagwarantować prace z dobrą pianką i na dobrych maszynach, które sprawią, że izolacja będzie wykonana w odpowiedni sposób.

Babeczka

Posty: 3

 
Ja jestem z izolacji pianką zadowolony. Już blisko 4 lata i dom pod kątem izolacji energetycznej nie traci właściwości. Mam piankę Crossin, natryskiwaną przez EkoPur System - https://ekopur-system.pl. Firma z Myszkowa, na Śląsku chyba jedyni z tą marką pianki działają.

marcin225

Posty: 9

 
Ważne będzie to, by dobrze wykonać natrysk pianki, bo tylko wtedy zachowane będą jej właściwości, trzeba o tym pamiętać.

Max Pejnn

Posty: 21

 
Jak ktoś dobrze wykona natrysk pianki to będziesz miał dobrą izolację, która będzie się charakteryzować bardzo dobrymi właściwościami. Takich propozycji warto szukać, kogoś z doświadczeniem w robieniu takich izolacji.

Antekkk

Posty: 2

 
Faktycznie wysoka jakość pianki i odpowiednia forma natrysku to szansa na to, że izolacja będzie trwała i charakteryzować się będzie dobrą jakością. Dobrze będzie brać to pod uwagę szczególnie gdy wybierasz wykonawcę.

Klarka34

Posty: 3

 
Z pianką można zrobić izolację dużo szybciej niż z wełną. Ale trzeba też mieć kogoś kto będzie w stanie to prawidłowo zrealizować.

Pacothelllucia

Posty: 21

 
Jak znajdziesz dobrą firmę to na pewno z pianki i efektów będziesz zadowolony. To izolacja, która jest bardzo skuteczna i trwała więc można przez lata utrzymywać odpowiednie właściwości izolacji.

pawel253

Posty: 11

 
Staraj się poszukać kogoś kto ma doświadczenie w robieniu izolacji z pianki i odpowiedni sprzęt do wykonania takiej izolacji. To istotna kwestia, która będzie miała wpływ na to czy uda się zachować odpowiednie właściwości.

frustert

Posty: 21