screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wycieczka rowerowa sudety, opinie

wycieczka rowerowa sudety, opinie

Interesuje się wycieczkami na rowerach elektrycznych, ale czy w ogóle jest ktoś, kto się tym zajmuje? Nie mogą znaleźć firmy.

Domnik

Posty: 2

 
Z tego, co wiem to można znaleźć specjalną firmę od wycieczek rowerowych mtb. Rowery są elektryczne i akurat dla mnie to super wiadomości. Lubię jeździć, niemniej jednak nie za daleko, wobec tego elektryczny rower jest najlepszym rozwiązaniem. Polecam raz spróbować żeby się przekonać.

on666

Posty: 17

 
Korzystałem z oferty firmy, która organizowała wycieczki rowerowe po Sudetach i to była super przygoda. Mnie się bardzo podobało, bo lubię przyrodę, a do tego lubię jeździć na rowerach. Tutaj miałem połączenie jednego i drugiego i były to niezapomniane chwile.

Marioleczka

Posty: 4

 
Jest wypożyczalnia rowerów w Dębicy i firma jest naprawdę bardzo dobrze przygotowana. Rowery są wysokiej klasy mtb, a do tego są elektryczne. To oznacza, że mamy nieograniczone możliwości i można jechać dokładnie tam gdzie chcemy. Cieszę się, że bez problemów można dzisiaj wynająć rower elektryczny dla siebie.

tubbytimmy1

Posty: 9

 
Korzystałem z ofert na wyprawy rowerowe mtb w podkarpackim i jeśli znajdę firmę, która mi to organizowała to dam Wam znać. Pamiętam do dzisiaj te niesamowite trasy. To było coś, co zapamiętuje się na lata.

eBing

Posty: 22

 
Korzystałem z wyjazdów rowerowych po Małopolsce i jestem zaspokojony. Trasy były niezwykle różne, dlatego dopasowanie ich do swoich potrzeb nie było wcale trudne.

Mr Boks

Posty: 16

 
Polecam wypożyczalnie rowerów elektrycznych w Dębicy ze strony https://enduro-trips.pl. Tutaj znajdziecie dokładnie to wszystko, co jest Wam potrzebne na wyprawy.

emilia

Posty: 16

 
Oferty wypożyczalni rowerów eklektycznych jest niesłychanie wiele, wobec tego znalezienie czegoś dla siebie nie winno być dla nas jakimś większym problemem.

Black_Riot

Posty: 5