screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wrastające paznokcie w Warszawie, szukam!

wrastające paznokcie w Warszawie, szukam!

Czy wiecie możem jaki specjalista pomoże mi wyleczyć wrastające paznokcie w Warszawie? Zależy mi bardzo na czasie, ponieważ ból uniemożliwia mi chodzenie.

Krzyś23

Posty: 1

 
Na wrastające paznokcie w Warszawie pomoże Ci podolog. Umów się na wizytę do gabinetu podologicznego. Po wstępnej konsultacji, specjalista dobierze odpowiednie leczenie.

Miluśkooo34

Posty: 10

 
Usuwanie odcisków w Warszawie powinno być wykonywane przez specjalistę. Takie zabiegi w ogóle nie bolą, więc śmiało zgłoś się na usunięcie odcisków. Jeśli będziesz zwlekał z wizytą to może dojść do innych powikłań.

klimnny6

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o usuwanie kurzajek w Warszawie to polecam Ci ten gabinet podologiczny
https://podogabinet.pl/zabiegi/usuwanie-odciskow/. Również miałam u nich usuwane kurzajki. Nic mnie nie bolało to jest najistotniejsze.

wom_ww

Posty: 5

 
Usuwanie odcisków w Warszawie winno być wykonywane poprzez specjalistę. Takie zabiegi w ogóle nie bolą, więc śmiało zgłoś się na usunięcie odcisków. Jeżeli będziesz zwlekał z wizytą to może dojść do innych powikłań.

Facio

Posty: 26

 
Musisz mieć wykonaną chyba rekonstrukcję paznokcia. Zgłoś się do podologa i powiedz, o swoim problemie. Specjalista sprawdzi co Ci dolega i wprowadzi odpowiednie leczenie.

edmund

Posty: 4

 
Rekonstrukcja paznokci w Warszawie musi być wykonywana przez doświadczonego podologa. Najlepiej odnaleźć takie z polecenia. Jak znajdę wizytówkę to z chęcią podam Ci namiary na podologa.

alidomas

Posty: 12

 
Usuwanie odcisków przede wszystkim nie boli, więc nie masz się czego obawiać. Odnajdź dobrego podologa, który wykona Ci szybki zabieg.

woo_oow

Posty: 4