screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

auto og kush, który sklep ?

auto og kush, który sklep ?

Wiecie coś o nasionach auto amnesia xxl? Chciałbym takie zamówić, ale nie wiem czy można to zrobić w sklepie internetowym? Jeżeli tak to dajcie mi namiary na sklep.

Sarenka

Posty: 1

 
Nie za dużo wiem o konopiach. Tyle, co się gdzieś słyszało. Myślę, że w Internecie też nie wszędzie są wiarygodne informacje, zatem trzeba uważać na to skąd się je bierze. Chcemy mieć przecież pewne źródło informacji.

Mr Frog

Posty: 17

 
Dowiedziałem się, iż jedna z firm w Polsce sprzedaje auto lemon haze i to jest ich autorska odmiana. Nie odszukamy takiej u nikogo innego. Można odszukać informacje na temat tej rośliny w internecie. Nie zajmie to Wam mnóstwo czasu, a pozyskacie istotne dane.

Alfonsik5

Posty: 4

 
Słyszałem o tym, że auto amnesia xxl raduje się niezwykle dużą popularnością, natomiast sam nie jestem w stanie nic w tym temacie powiedzieć i doradzić. Pożądane byłoby odwiedzić sklep internetowy, który ma taki asortyment u siebie.

Gruszek2

Posty: 11

 
Inne są odmiany, wobec tego jeśli ktoś wybierze się do sklepu internetowego to przekona się, co można zamówić. Naturalnie nasiona są tylko w formie kolekcjonerskiej.

Acclaim

Posty: 14

 
Mogę potwierdzić, iż auto gorilla glue jest klej. Lepi się niesłychanie mocno i nie dziwię się, iż ktoś właśnie taką nazwę wymyślił. Wiem, iż ma staranie euforyczne i relaksujące, dlatego jest stosowana dla ludzi, które chcą się odprężyć.

czester3

Posty: 13

 
Polecam auto zkittlez ze sklepu internetowego https://panpestka.pl/product/auto-zkittlez/. Mogę potwierdzić, że jest to bardzo klejąca roślina i nie dziwię się, że nazwali ją właśnie glue. W sklepie internetowym wszystko jest bardzo dobrze opisane. Nawet, jeśli ktoś nie chce nic kupować to może zwiększyć swoją wiedzę.

sertus34

Posty: 16

 
Słyszałem o odmianie critical, ale nie wiem zbyt wiele. Na pewno marihuana najwyższej jakości która jest popularna na całym świecie. Myślę, że po więcej informacji trzeba będzie się wybrać na jakąś stronę internetową albo do legalnie działającego sklepu www.

Boberek

Posty: 6

 
Zamawiałem nasiona marihuany leczniczej i wszystko przyszło dobrze zapakowane. Pożądane byłoby sięgnąć z oferty firmy, która zna się na tym, co sprzedaje. Wtedy można nie tylko coś zamówić, niemniej jednak zebrać istotne informacje.

merlo45

Posty: 2

 
Marihuana lecznicza jest w Polsce całkowicie legalna. W przeciwnym razie sytuacja ma się z jej uprawą. Nie można od tak zamówić sobie nasion i kombinować coś we własnym zakresie. Na to prawo nam nie pozwala i jeżeli kogoś złapią to będzie miał poważne kłopoty. Trzeba się zastanowić czy jest to warte takiego ryzyka?

Eksperttt45

Posty: 25