screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

producent stołów warsztatowych, poszukuję!

producent stołów warsztatowych, poszukuję!

Cześć, szukam miejsca, gdzie można kupić tablice narzędziowe metalowe. Niestety, ale mam przykre doświadczenia z pewną dużą siecią handlową i chciałbym skorzystać z oferty jakiegoś lokalnego producenta.

mniszko

Posty: 1

 
Cześć, wyśmienicie znam twój ból. Też zawiodłem się na dużym sklepie, niemniej jednak od tamtej pory korzystam z tablicy narzędziowej od producenta. Kupiłem ją bezpośrednio, więc nie było po drodze żadnych komplikacji. Sprawdź sobie ich ofertę pod adresem: https://www.chudmet.pl/produkty/tablice/.

bobuś34

Posty: 6

 
Przy projekcie uwzględnij miejsce na szafki warsztatowe metalowe. Musisz mieć, gdzie przechowywać wszystkie narzędzia. Może oprócz tego zmieści się też obok jakiś kawałek drewna lub metalu.

Mr Boks

Posty: 5

 
Pamiętaj, że każdy dobry stół warsztatowy od producenta ma solidny blat, wykonany z litego drewna. On wytrzymuje rzeczywiście wielkie obciążenia oraz jest odporny na drobne zarysowania. Jak już go kupisz, to używaj i wesel się, że masz w warsztacie taki porządny mebel.

hyzio

Posty: 11

 
Ja też korzystam z ich oferty systematycznie, bowiem nigdy się jeszcze nie zawiodłem. Te tablice narzędziowe metalowe są bardzo dobre i wytrzymałe. Najlepszym dowodem na to jest ta, która wisi u mnie już od sporo lat :) Polecam je każdemu znajomemu majsterkowiczowi.

kirekk

Posty: 29

 
Zastanów się, do czego będziesz wykorzystywał te stoły warsztatowe od producenta. Jako stolarz z pewnością potrzebujesz dużego blatu, za to jak mi się wydaje mechanikowi bardziej przyda się myjka warsztatowa.

KKkurol

Posty: 13

 
Pamiętaj, że każdy dobry stół warsztatowy od producenta ma solidny blat, wykonany z litego drewna. On wytrzymuje naprawdę duże obciążenia oraz jest odporny na drobne zarysowania. Jak już go kupisz, to używaj i ciesz się, że masz w warsztacie taki porządny mebel.

oooo_ooo

Posty: 3

 
Przede wszystkim stół warsztatowy producent woli sprzedać bezpośrednio, bo buduje sobie w ten sposób bazę własnych klientów. Myślę, że możesz liczyć na jakiś konkretny rabat ze strony takiej firmy przy zakupie.

Czarek

Posty: 10