screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

dotlenienie komórek, poszukuję!

dotlenienie komórek, poszukuję!

Witam, czy ktoś z was wie, gdzie występuje normobaria? Mam problemy zdrowotne, a słyszałam, że komora normobaryczna jest bardzo skuteczna w leczeniu różnych chorób.

transerwis

Posty: 1

 
Na regenerację organizmu polecam tlenoterapię. Miałem problemy ze snem i jego długością. Często budziłem się w nocy i nie mogłem zasnąć. Po kilku sesjach w komorze normobarycznej sen bardzo mi się polepszył.

Jasio234

Posty: 9

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wspomóc leczenie przeróżnych chorób, czy urazów. Ja również miałem trochę problemów zdrowotnych i kolega polecił mi właśnie taką komorę. Po paru sesjach nie mogłem uwierzyć, że tak mi to pomogło.

michrz

Posty: 26

 
Warto poczytać, co to jest normobaria, bo daje świetne korzyści. Kiedyś również nie wiedziałem, co to jest takiego i bardzo żałuje.

Różyczka

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o dotlenienie komórek to należałoby sięgnąć z komory normobarycznej. W takiej komorze bardzo regeneruje się organizm. Ja również korzystam z komory i jestem bardzo zadowolona z efektów. Sprawdź tą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej na ten temat https://normobaria.net.pl.

Gabat

Posty: 2

 
Tlenoterapia polecana jest prawie dla wszystkich osób. Jednak warto pamiętać, aby dowiedzieć się, jakie są przeciwwskazania. Wiem tylko, że z tlenoterapii mogą korzystać nawet małe dzieci.

23-Obert

Posty: 13

 
Jeśli potrzebna Ci regeneracja organizmu to wybierz się do komory normobarycznej. Niesłychanie pomaga w zmniejszeniu stresu, czy w poczuciu ciągłego zmęczenia.

Miluśkooo2

Posty: 2