screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

oryginalne gadżety reklamowe, sklep internetowy??

oryginalne gadżety reklamowe, sklep internetowy??

Czy ktoś z was orientuje się, gdzie kupić wysokiej jakości gadżety reklamowe dla firm? Chodzi mi o kubki, smyczę i długopisy z własnym logo firmy.

Polerusik

Posty: 1

 
Cześć, powiem Ci, iż możesz zainwestować w tanie gadżety reklamowe. Jak dopiero zaczynasz budowanie własnej marki, to tego typu produkty będą dla ciebie najlepsze.

Zlomex

Posty: 9

 
Smycze reklamowe mogą być pierwszym krokiem w promowaniu własnej marki. Możesz gadżety kupować w mniejszych ilościach, dlatego masz możliwość zdecydowania się na różne produkty.

annanna

Posty: 4

 
Oryginalne gadżety reklamowe warto kupować przez internet. Tam znajdziesz największy wybór tego typu towarów. Polecam Ci firmowe parasole lub kalendarze książkowe.

pawel253

Posty: 10

 
Ja kupuje tylko oryginalne gadżety reklamowe, aby zaskoczyć klientów. W ostatnim czasie upominkiem dla klientów były ekskluzywne kalendarze książkowe i długopisy. Klienci byli bardzo mile zaskoczeni. Wiem, że była to świetna forma reklamy. Teraz planuje jeszcze fajniejsze upominki.

Gucio

Posty: 2

 
Gadżety reklamowe możesz kupić bezpośrednio od producenta. Warto wejść na tę stronę i sprawdzić ich ofertę https://taniegadzety.pl/15-dlugopisy-reklamowe. Mają bardzo duży wybór produktów reklamowych dla firm. Można zamawiać gadżety w mniejszych ilościach.

Joe

Posty: 7

 
Do firmy zazwyczaj wybierane są tanie gadżety reklamowe z nadrukiem. Zazwyczaj takie przedmioty używane są przez pracowników danej firmy. Jeśli pragniesz pracownikom zakupić prezenty na inne okazje np. święta. Należałoby wybierać personalizowane upominki w prezentomat.pl

Marioleczka

Posty: 3

 
Pożądane byłoby zwracać uwagę na oryginalne gadżety reklamowe. Poniektóre produkty są tak kiepskiej jakości, że nie nadają się, aby wręczać ich klientom za darmo. Teraz zamawiam z zaufanego źródła i jestem niezmiernie zadowolona ze współpracy tej drukarni.

olikt56

Posty: 6