screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Istebna, gdzie warto ?

Istebna, gdzie warto ?

Cześć, planuję wyjazd w Beskidy w najbliższy weekend. Czy możecie mi polecić jakąś stronę internetową, gdzie znajdę informacje na temat atrakcji dostępnych w pobliżu? Wielkie dzięki :)

Zbyszek

Posty: 1

 
Każdy trafiający na południe Polski winien odwiedzić Istebna. Pokochałam właśnie tam wędrówki. Cały czas szło się niezmiernie przyjemnie, nie mam powodów do narzekania. Polecam zapoznanie się ze stroną https://kochambeskidy.pl/tag/istebna/, gdzie odszukasz dużo użytecznych informacji na temat wyjazdu.

Kowalski

Posty: 11

 
Jeżeli wybierasz się w Beskidy, to koniecznie sprawdź zakwaterowanie w Istebnej. Są tam atrakcyjne cenowo pensjonaty, które oferują doskonałą jakość wypoczynku. W okolicy z pewnością zjesz jakiś lokalny przysmak, pełno tam kameralnych knajp z przyjemną atmosferą. Można się też napić dobrego alkoholu ;)

syrena88

Posty: 12

 
Sprawdź koniecznie Szczyrk. Jeśli interesujesz się jazdą na nartach, to jest tam sporo świetnych tras zjazdowych z nowoczesnymi wyciągami. Na dodatek można tam świetnie zjeść. Miejsce ma same zalety :)

Lupusx

Posty: 8

 
Cały Beskid Żywiecki to obecnie jedna wielka sieć ścieżek, po jakich niesłychanie wygodnie się biega. Górskie powietrze pomaga uzyskać wyjątkowo korzystne rezultaty.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Bywam tam bardzo często, albowiem mieszkam niedaleko, więc robimy sobie takie weekendowe wypady. Najczęściej zatrzymujemy się w Istebnej, albowiem tam zawsze znajdujemy tani i przyjemny nocleg.

Ptaszyna

Posty: 21

 
Piękne chwile spędzisz w Beskidzie Żywieckim. Cudowne jeziora i przyjazne dla początkujących szczyty sprawią, że pokochasz polskie góry. Spróbuj koniecznie!

Merlinek

Posty: 29

 
Najniezwyklej lubię wyjeżdżać w góry do woj. Śląskiego (najlepiej rozwinięta infrastruktura). Beskid Żywiecki to urokliwe pasmo, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Szczyty są o różnym poziomie trudności – od łagodnych po niezmiernie strome podejścia.

saradonin

Posty: 4

 
Potwierdzam zdanie koleżanki :) Byłam w Istebnej już kilkukrotnie, za każdym razem znajdując tam spokojne miejsce do wypoczynku. Jeździmy tam razem z mężem, jak i całą rodziną. Kiedy zabieramy ze sobą dziećmi, nigdy się tam nie nudzą. Zawsze dzieje się coś ciekawego.

kikiriki2k

Posty: 9